Vitware
Software pro výuku angličtiny
Titulní stránka > Word Manager > Systém lekcí

Systém lekcí

Slovíčka jsou v programu Word Manager uspořádaná do tzv. lekcí či okruhů. Může se jednat o okruhy tématické (zvířata, Vánoce, části těla) či okruhy vytvořené podle lekcí v učebnicích, podle článků apod.

Základní verze programu obsahuje přes sto tématických lekcí. Naleznete zde lekce pro začátečníky (např.barvy, základní části těla, dny v týdnu, základní oblečení či zvířata) i pro pokročilejší (kriminalita, nemoci, zeměpisná terminologie apod.) U každé lekce je ikonka, která určuje, pro jakou úroveň pokročilosti je okruh určen.

Lekce si lze pohodlně stahovat i z internetu. Na stránkách Help for English je přes tisíc dalších okruhů slovní zásoby (např. slovíčka z populárních písní, slovíčka z článků na Help for English apod.)

Nejdůležitější funkcí ale je, že si každý uživatel může vytvářet lekce vlastní. Je nám jasné, že každý student se potřebuje naučit trochu jiná slovíčka, ve škole či v kurzu pracuje s jinými materiály apod. a proto je důležité, aby náš systém byl co nejpružnější. Ve Word Manageru si jednoduchým způsobem připravíte svoji vlastní lekci (nebudete ani muset skoro nic psát, slovíčka si do vytvářeného okruhu přidáte přímo ze slovníčku). Tato funkce činí z Word Manageru ideálního pomocíka pro každého žáka či studenta angličtiny. Potřebujete si zopakovat slovíčka z páté lekce v učebnici? Žádný problém. Píšete ze slovíček v páté lekci zítra test? Word Manager Vás tato slovíčka naučí.

Neučíte se, co si MY myslíme, že byste se učit měli; učíte se, co potřebujete VY.