Vitware
Software pro výuku angličtiny

Ohlasy

Mel jsem tu možnost podílet se na testování programu při jeho vývoji a ak mohu prohlásit, že byla věnována velká pozornost vyladění všech funkcí k plné spokojenosti budoucích uživatelů. Program mohu s klidným svědomím doporučit jak začátečníkům tak i pokročilým studentům díky slovní zásobě s různým stupněm obtížnosti. Zkoušení obsahuje mnoho možností jak ho přizpůsobit individuálním požadavkům uživatelů. Mnoho lidí určitě ocení možnost přidávat nová slovíčka a vytvářet své vlastní lekce. Word Manager vidím jako ideální kombinaci k programu Smart Tests, který se zaměřuje na druhou nejdůležitější oblast při studia cizího jazyka kterým je gramatika.

  • Jiří M., 35, elektrotechnik

Rada by som pochválila program Word Manger. Nakúpila som si na učenie angličtiny všeličo, avšak Word Manger ma obohatil najviac. Spĺňa, čo sľubuje. Systematické, účinné a vtipné naberanie slovnej zásoby.

  • Adriana S., 39, živnostník

Program Word Manager používám čtyři měsíce. Je velmi přehledný a jednoduchý na ovládání. Ačkoliv jsem zatím použila jen lekce typu Starter a Elementary, velmi mi to pomohlo v jazykovém kurzu. Pro mě je neocenitelnou výhodou nahraná výslovnost a také to, že program při zkoušení automaticky zařazuje častěji slovíčka, ve kterých dělám chybu, a tak si je můžu lépe zapamatovat. Dále jako velký přínos oceňuji možnost vytváření vlastních lekcí. Získám tak slovní zásobu včetně výslovnosti přesně podle toho, jakou lekci v knize zrovna probíráme. Při zkoušení mi nejvíce vyhovuje možnost psané odpovědi, protože tak si zároveň procvičím i pravopis, což mi při klasickém učení z knihy chybělo. Nová slovíčka se již učím pouze pomocí Word Manageru. Je velmi variabilní a možností nastavení je tolik, že si jej každý může přizpůsobit podle vlastních potřeb.

  • Marcela F., 54 let, úplný začátečník

Word Manager je nejefektivnější program na výuku slovíček, se kterým jsem se kdy setkala. Vytváření vlastních lekcí, různé varianty zkoušení, revize slovíček a spoustu dalších možností… je důvod, proč využívám tento program denně a konečně můžu říct, že umím slovíčka.

  • Iva Z.,31, ekonomka

Program Word Manager používám téměř každý den a je nedílnou součástí při mém studiu angličtiny. Na programu oceňuji příjemné uživatelské prostředí, jednoduchost a možnost vytváření si vlastních lekcí s možností přidání jak výslovnosti, definicí nebo jen obrázku k danému slovíčku. A díky přítomnosti několika her je učení se nové slovní zásoby mnohem zábavnější a rychlejší než klasické memorování z knížky. Jeden z nejlepších, ne-li nejlepší výukový software na našem trhu.

  • Filip W., 20, student

Program používám denně k procvičení slovíček. Nejvíce mi pomáhá s učením nepravidelných sloves v minulém čase. Je to zábavná forma učení.

  • Radek P., 32, mechanik

Po delším hledáním vhodného programu na zkoušení slovíček, který by splňoval všechny mé požadavky, jsem zjistil, že je splňuje právě jen WM. Rozhodně ho všem doporučuji, u nás na cvičení slovíček na PC nic lepšího na trhu není. Je za přijatelnou cenu, obsahuje výslovnost, popis slova v angličtině(něco jako výkladový slovník) a mnoho způsobů a nastavení pro zkoušení, takže se snaží vyhovět všem požadavkům.

  • Jan B, 22 , student VŠ

Zkusil jsem hodně programů na rozšíření anglické slovní zásoby, ale až Word Manager mě posunul dál, jeho algoritmus je jedinečný. Díky za něj.

  • Gabriel P., 39, project manager

Je vidět, že autoři angličtinou žijí. Proto tento program ocení každý, kdo to má stejné :) Program doporučuju všem lidem kolem sebe.

  • Dana W., 27, lektorka AJ

Skvělý program na učení slovíček. Můžete si vybrat z několika způsobů zkoušení – výběr z obrázků, definice slov, diktát slov nebo klasicky překlad česky – anglicky, anglicky – česky. Když vás toto omrzí, můžete si slovíčka procvičit i v několika hrách. Používám ho několik měsíců a jsem s ním maximálně spokojena. Nyní se mi slovíčka snadněji pamatují.

  • Eva K., 26, studentka