Vitware
Software pro výuku angličtiny
Titulní stránka > Word Manager

Word Manager

English Me!

Vyzkoušejte novou výukovou aplikaci English Me, která převzala většinu funkcí programů Word Manager a Smart Tests a přidala mnoho nových zajímavých prvků. Více informací zde.

Vývoj a prodej programu Word Manager byl ukončen.


Word Manager je komplexní výukový program, který se bude starat o Vaši slovní zásobu, bude ji rozšiřovat a upevňovat, bude vědět, která slova Vám dělají problémy a vést evidenci těch, která již umíte. Sportovci, herci, hudební skupiny mají svého manažera. I Vaše slovní zásoba ho potřebuje.

Word Manager nabízí inteligentní zkoušení slovíček mnoha různými způsoby, které si uživatel sám může nastavit. Program si pamatuje (i dlouhodobě) slova, ve kterých chybujete a která už znáte, a dle potřeby je zařazuje do zkoušení. Samozřejmostí je podpora synonym, nepravidelná slovesa, možnost vytváření vlastních okruhů a zadávání svých slovíček.

Součástí systému Word Manager je multimediální překladový a výkladový slovník obsahující již přes 15000 hesel, 3000 ilustrací, tisíce nahrávek výslovnosti slovní zásoby. Díky tomu program nabízí zkoušení slov dle obrázků, diktáty apod. Word Manager si stahuje nová a opravená hesla přímo z internetu, proto je jeho slovník stále aktuální.

Křížovka

Word manager obsahuje několik her pro zpestření výuky slovíček. Nechybí zde křížovky, oběšenec či desková hra se slovíčky. Učení nikdy nebylo zábavnější a efektivnější.

Word Manager byl vytvořen zkušeným týmem autorů výukových aplikací. Vytvořili např. známý český výukový portál helpforenglish.cz a výukový program Smart Tests.

Cena od 590,– Kč. (ceny jsou včetně DPH 21%)

Systémové požadavky:

  • Windows XP, Vista, Win 7
  • 300 MB volného místa na disku
  • 256 MB RAM