Vitware
Software pro výuku angličtiny

Otázky

Téměř 5000 otázek za 390 Kč

  • Žádný jiný software ani kniha nenabízí 5000 otázek za 390 Kč.
  • Žádný jiný software ani kniha nenabízí k tolika otázkám vysvětlení správných odpovědí.
  • Žádný jiný software ani kniha nenabízí k tolika otázkám vysvětlení i těch špatných odpovědí!

Program Smart Tests je založen na testování gramatiky a slovní zásoby prostřednictvím tzv. multiple choice otázek. Jedná se o věty, ve kterých je vynechané slovo nebo fráze a úkolem uživatele je zvolit z nabídky čtyř možností tu, která se do mezery hodí.

Hlavním kladem programu je, že nabízí ke všem otázkám vysvětlení odpovědí v češtině. Po vyhodnocení testu nebo samostatné otázky se nedozvíte jen to, kde jste měli chyby, ale bude Vám i vysvětleno, proč Vaše odpověď nebyla správná a proč jste měli zaškrtnout něco jiného.

Testy SMART TESTS tedy nejen testují, ale také učí.

Databáze otázek programu Smart Tests obsahuje téměř 5000 otázek. Každá otázka má nastavenou jazykovou úroveň (od začátečníků až po pokročilé) a jednu či více kategorií, do které patří (např. osobní zájmena, předpřítomný čas, nepravidelná slovesa apod.), což umožňuje uživatelům zvolit si jen oblasti, ve které často chybují apod.

Všechny otázky byly již otestovány stovkami či tisíci uživateli a jejich připomínky nám pomohly vyhnout se nejasnostem ve významu otázek, nepřesnosti ve vysvětlení odpovědí apod.

Databáze se nadále rozrůstá, od doby vydání programu přibylo již téměř 2000 nových otázek. Jakékoliv opravy, úpravy a přírůstky si Smart Tests stahuje z internetu v rámci aktualizace.