Vitware
Software pro výuku angličtiny

O nás

Firma Vitware s.r.o. byla založena v roce 2011 a věnuje se dalšímu vývoji výukových softwarových a online produktů vyvinutých Mgr. Markem Vítem a Petrem Hudíkem. Patří mezi ně především výukové programy a webové stránky určené pro studenty angličtiny.

O autorech

Marek Vít je držitelem certifikátu CPE a má zkušenosti s výukou na různých typech škol (ZŠ, SŠ i VŠ), soukromou výukou a překladatelstvím. Byla mu udělena evropská cena Label – Evropský učitel jazyků roku 2008. V posledních letech se věnuje vývoji výukového software a tvorbě webových stránek pro studenty angličtiny.

Petr Hudík, programátor. V současné době se věnuje především tvorbě a údržbě výukových internetových stránek (www.helpforenglish.cz, www.mojecestina.cz a dalších) a vývoji výukových softwarů pro studenty angličtiny. Zajímá se o moderní technologie a nové didaktické přístupy k výuce jazyků.

Roman Svozílek je soukromý učitel angličtiny s více než dvacetiletou praxí. Zaměřuje se především na firemní výuku v Praze. Od roku 2008 se věnuje tvorbě webových stránek Help for English a vývoji aplikace English Me.

O produktech

English Me! je výuková aplikace pro učení angličtiny na počítačích, tabletech či mobilech. Spojuje v sobě to nejlepší z Word Manager a Smart Tests a přidává mnoho nových zajímavých funkcí. Je plně online a proto se s ní můžete učit vlastně kdekoliv.

Word Manager je komplexní program na výuku slovní zásoby. Obsahuje více než 15000 slovíček a umožňuje několik způsobů inteligentního zkoušení, díky kterému se každý brzy naučí potřebné okruhy anglické slovní zásoby. Vývoj tohoto produktu byl již ukončen.

Smart Tests je výukový program pro výuku anglické gramatiky a slovní zásoby formou jazykových testů. Jeho hlavní síla spočívá v tom, že každá testová otázka obsahuje vysvětlení správných i špatných odpovědí. Vývoj tohoto produktu byl již ukončen.

Webové stránky Help For English můžete navštěvovat a využívat zcela zdarma. Naleznete v nich vše, co student angličtiny pro svůj život potřebuje, tedy studijní materiály, interaktivní testy, on-line překladový a výkladový slovník, recenze knih, učebnic, slovníků apod., a spousty dalších prvků.

Textové hry Ten Little Indians, The Legend of the Apache Gold a Seabase Delta, ve kterých si budeme moci angličtinu procvičovat nenásilným zábavným a dokonce napínavým způsobem, jsou zdarma na stránkách Help for English.

Vitware s.r.o.

Technická podpora:

Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 28993.